Prodej stavebnin

 

Strana:   1 2

Klimeš Ondřej

Dodání, prodej, montáž a servis stínicí techniky, oken a interiérových dveří včetně venkovních i vnitřních parapetů a sítí proti hmyzu. Plastová okna nabízíme od českého výrobce z profilového sytému KBE. Nabízíme horizontální, vertikální a bambusové žaluzie, japonské posuvné stěny.

Nad Stadionem 335, Králův Dvůr

DRDA - STAIS s.r.o.

Stavebniny, půjčovna vleků a přívěsných vozíků, doprava nákladním vozidlem s HR, rozvoz štěrků a písků, odvoz sutí kontejnery.

Škroupova 854, Beroun

AQUA Plus luxusní koupelny

Nabídka koupelen.

Okružní 1467/6, Beroun

JOHNNY SERVIS

Vyrábíme mobilní toalety.

nám. 9. května 1, Tetín

Josef Horký

Výroba euro oken, dřevěných oken, dveří a lodžií Firma se zabývá zakázkovou výrobou dřevěných oken, vstupních dveří a zimních zahrad včetně příslušenství, jako jsou venkovní rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu, vnitřní i vnější parapety.

Strmá 494, Žebrák

TUCARPA, s.r.o.

Zabýváme se výrobou, prodejem a montáží plastových a hliníkových oken, vnitřních i vchodových dveří včetně všech služeb a doplňků - žaluzie, parapety, rolety, sítě proti hmyzu. Zajišťujeme kompletní servis od zaměření, po montáž a začištění.

Plzeňská 33/32, Beroun-Město

KOBERCE TREND

Prodáváme koberce kusové, koberce v metráži bytové i kancelářské, objektové koberce, podlahové krytiny PVC, běhouny, rohože.

Drašarova 155/15, Beroun-Město

SPI TRADE, s.r.o.

Velko a maloobchod střešními krytinami dodává a montuje výrobky ROVA, GOODLOCK, RUUKKI, LINDAB. Střešní doplňky a fólie EUROVENT. Okapy VIOS. Střešní okna a půdní schody FAKRO, spojovací materiál EJOT. PUR panely a TR plechy. Lešení pronájem, prodej.

U Židovského hřbitova 235, Beroun-Město

Českomoravský beton, a.s.

Českomoravský beton, a.s., je členem nadnárodní skupiny HeidelbergCement v České republice, kde působí na trhu stavebních hmot vedle společností Če...

Beroun-Město 660, Beroun

ALFA - OKNA

Naše firma ALFA-LIGHTING,s.r.o. se již několik let zabývá prodejem plastových oken a dveří.vyrobené z německých profilů REHAU, které patří na Ev...

Na Břasích 491, Hýskov

Bazény, s.r.o.

Výrobce bazénů.

Cintlovka 535, Hořovice

Winko, spol. s r.o.

Výroba a prodej plastových oken.

Nižbor-Stradonice ev.č. 99, Nižbor

TPS - GROUP

Velko i maloobchod stavebnin. Nabízíme sádrokarton Rigips, maltové směsi Knauf, zateplení fasád Weber Terranova, střešní krytiny Bramac, KM Beta, střešní okna Velux, tepelné izolace Ursa. Dovoz materiálu včetně složení, auto 6t s hydraulickou rukou.

Plzeňská 25, Žebrák

ALUPRA, spol. s r.o.

Vyrábíme, montujeme a provádíme servis: garážová vrata rolovací, sekční, výklopná, předokenní rolety, rolovací mříže, průmyslová a rychloběžná vrata. Vyrábíme a montujeme: vjezdové brány a jejich pohony.

Pražská 323, Loděnice

PIPELIFE - SANITOP, s.r.o.

Velko a maloobchod: plastové potrubní systémy pro všechny oblasti použití, včetně předizol. systému Flexalen a PB teplovodního potrubí. Armatury HAWLE a HL sifony.

Náměstí 105, Žebrák

ZL Interiér

Dodáváme a montujeme interiérové dveře, vchodové dveře a zárubně (CAG, SAPELI), vestavěné skříně, laminátové plovoucí podlahy. Dále nabízíme kliky a dveřní kování, zámky, těsnění oken a dveří. Poskytujeme kompletní servis od zaměření po realizaci.

Valdecká 87, Hořovice

VEDUTA PODLAHY

Nabízíme laminátové a dřevěné plovoucí podlahy, parkety, vrstvené vlysy, dubová prkna, exotické dřeviny, dřevěná schodiště včetně montáže. Zajišťujeme kompletní dodávky: prodej i pokládka. Zaměření a cenová nabídka zdarma. Půjčovna brusek.

nám.Kapitána Kučery 55, Cerhovice

SMS Stavebniny Hýskov

Provádíme hrubé stavby, rekonstrukce, kompletní dodávky občanských i bytových staveb pro drobné investory, firmy i státní správu. Prodej stavebního materiálu a nářadí. Dále nabízíme přímé dodávky za traťové ceny na místo určení.

Na Břasích 132, Hýskov

Veduta, s.r.o.

Český dodavatel netypových dřevostaveb. Trámová konstrukce, sendvičové stěny, bydlení vhodné pro alergiky, prostor je podřízen potřebám klienta. Dodávky na klíč i pro dokončení investorem.

nám.Kapitána Kučery 55, Cerhovice

Martin Kraus - MAKRA

Vyrábíme kuchyně MAKRA, dveře MAKRA a vrata MAKRA. Montujeme a instalujeme kuchyňské linky na zakázku.

Vysoký Újezd 131, Vysoký Újezd

BLACK Wind, s.r.o.

Jsme dodavatelem kvalitních plastových a dřevěných oken, dveří a doplňků. Chceme, aby nabízené výrobky a služby splnili Vaše očekávání, proto ke každému zákazníkovi přistupujeme s individuálním řešením.

Lidická 148/4, Beroun

NoVi Metal, s.r.o.

Prodáváme vše pro vaše ploty, oplocení, pletivo, sloupky, brány, branky. Nabízíme chovatelská, lesnická, zahradní, ovčí a oborová pletiva. Výroba podhrabových (betonových) desek, hřebíky. Provádíme montáže a stavby plotů.

Na Máchovně 1270, Beroun-Město

Jaroslav Zitta - Zio

Výroba, prodej a servis žaluzií a příslušenství. Nabídka garážových vrat, sítí proti hmyzu a rolet.

Běštín 167, Běštín

Radek Berka

Prodej a pokládka plovoucích podlah a linolea. Nabídka žaluzií, rolet a sítí proti hmyzu.

Lidická 785, Beroun-Závodí

Vladimír Kaňka - PEK

Prodej stavebního materiálu. Nabídka stavebních, instalatérských a topenářských prací, oprav objektů, rozvodů elektřiny, drobné zámečnické výroby.

Husova 64/2, Beroun-Zavadilka

Milan Pašek

Prodej žaluzií, římských rolet, garážových vrat, posuvných stěn, markýz a těsnění.

Pražská 882/31, Hořovice

O.K.M., spol. s r.o.

Prodej instalatérského a sanitárního materiálu a výroba elektrorozvaděčů. Nabídka produktů a služeb souvisejících s koupelnami.

Václavské nám. 79/3, Beroun-Závodí

MC - Bauchemie, s.r.o.

Specializace na stavební chemii pro sanaci betonu, prům. podlahy, injektáže, ochranu ČOV, přísady do betonu a kosmetiku betonu.

Skandinávská 990, Žebrák

Koblin, s.r.o.

Koblin s.r.o. zabývající se prodejem a pokládkou podlahových krytin na přírodní bázi. Naše zkušenosti s linoleem začínají již v roce 1993 a od roku 2003 působíme jako samostatná firma. Tímto vznikla naše úzká specializace na kompletní pokládku přírodních linoleí včetně řešení problematiky přípravy podkladů.

Pod Chvojinkou , Nový Jáchymov

Dřevis Beroun

Firma Dřevis byla založena v roce 2002 jako velkoobchodní firma na prodej deskových dřevěných materiálů s celorepublikovým působením. V průběhu č...

Na Dražkách , Beroun

Zden Mark, Beroun, v.o.s.

Prodej plastové okna.

Politických vězňů 40, Beroun

Piolo, s.r.o.

Firma PIOLO se zabývá jednak obchodní činností zaměřenou na bytové interiéry a dále se věnuje oblasti služeb, využívajíc především více než ...

Husovo nám. 36, Beroun

Jindřich Hejcman

Prodej tvarovek z černé a nerez oceli.

Preislerova 61, Králův Dvůr-Popovice

SP Bohemia, k.s.

Prodej štěrku a betonu.

V Lukách 132, Králův Dvůr

Julie Zárubová

Prodej dřevěných oken, dveří, vrat a podlahových krytin.

Plzeňská 485, Králův Dvůr-Počaply

David Pikart

Nabídka vybavení koupelen, stavební chemie, nářadí. Prodej dlažby, obkladů, sanity, koupelnového nábytku, baterií, van a umyvadel.

Nad Stadionem 336, Králův Dvůr

Jiří Choc

Prodej a montáž žaluzií a doplňků.

Pivovarská 48, Králův Dvůr-Popovice

Štěpán Jurčík

stavba a montáž pletiv a plotů.

Újezd 86, Újezd

MPK invest, s.r.o.

Nabízíme sádrokartony.

Pražská , Beroun

Arnošt Frauenberg - Armont

Pokládáme podlahy.

Plzeňská 48, Žebrák

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?