Nacházíte se: Úvod - Dům, byt a zahrada

 

Dům, byt a zahrada

 

Strana:   1 2 3 4

Klimeš Ondřej

Dodání, prodej, montáž a servis stínicí techniky, oken a interiérových dveří včetně venkovních i vnitřních parapetů a sítí proti hmyzu. Plastová okna nabízíme od českého výrobce z profilového sytému KBE. Nabízíme horizontální, vertikální a bambusové žaluzie, japonské posuvné stěny.

Nad Stadionem 335, Králův Dvůr

Čištění kanalizace Beroun

Máte problém s kanalizací či domovními odpady? Bydlíte v Berouně a okolí? Tak právě pro Vás je tu firma Herčík a Kříž spol. s r.o., která se sp...

K Hájům 7, Praha 5

Ohlidano.cz

Prodej a montáž elektronických zabezpečovacích systémů. Jsme certifikovaná montážní firma špičkových zabezpečovacích systémů JABLOTRON. Profesionálně zabezpečíme Vaši nemovitost včetně všech výhod poskytovaných výrobcem.

Karlova 426, Beroun 3

DRDA - STAIS s.r.o.

Stavebniny, půjčovna vleků a přívěsných vozíků, doprava nákladním vozidlem s HR, rozvoz štěrků a písků, odvoz sutí kontejnery.

Škroupova 854, Beroun

Hodinový manžel

Potřebujete pomoc v domácnosti nebo na zahradě? Hodinový manžel je přesně služba, kterou hledáte. Jsem Vám vždy ochotně, rychle a spolehlivě k disp...

J. Hory 1107, Beroun

Požární odvětrání s.r.o.

Požární odvětrání CHÚC a denní větrání. Dálkové ovládání oken - elektrické, mechanické - kličkové. Odvětrání zimních zahrad a bazénů...

Luční 139, Králův Dvůr - Zahořany

LEONE GARDEN s.r.o.

Nabízíme realizace zahrad na klíč, kompletní návrhy a realizace zahrad u rodinných domů i firemních objektů, terénní úpravy, realizace zavlažovac...

Borová 204, Králův Dvůr - Zahořany

Palivové dřevo do krbu, dřevěné brikety a pelety, zahradní grily

Prodej palivové dřevo do krbu. Největší výrobce a prodejce pro palivové dřevo do krbu, dřevěné brikety a dřevěné pelety v ČR. Dřevěné pelety a brikety. Prodej a doprava zahradních grilů pro přímé i nepřímé grilování.

Libomyšl

Pavel Kisling

Výroba a prodej palivového dřeva, dřevěných briket, pelet.

Podbrdy 68, Podbrdy

František Másler

Velkoobchodní i maloobchodní prodej interierových, venkovních, halogenových, zářivkových, podhledových svítidel, lustrů, stolních a stojanových lamp.

Libomyšl 164, Libomyšl

Palivové dřevo Beroun

Prodej kvalitního krbového dříví a palivého dřeva všech druhů. Dřevo do krbu je zpracováno a štípáno na délky 50, 33 a 25cm, polena do kotlů sta...

Na Máchovně 1270, Beroun

Stěhovací služby, levné stěhování Beroun

Stěhovací služby, stěhování Vaší domácnosti, firmy, stěhování bytů, stěhování domů, stěhování archívu, stěhování knihoven, stěhování ...

Beroun

Levné stěhování bytů, stěhovací práce Beroun

Stěhování všeho druhu, stěhování těžkých břemen, stěhovací služby, stěhování Vaší domácnosti, firmy, stěhování bytů, stěhování domů,...

Beroun

LEONE GARDEN,s.r.o.

Naše firma nabízí kompletní realizace zahrad u rodinných domů i firemních objetků. Od návrhu, terénních úprav, výsadby rostlin až po položení trávníkového koberce. Nabízíme také instalaci zavlažovacích systémů firmy HUNTER, pokládku zámkové dlažby, stavby zítek a plotů

Borová 204, Králův Dvůr- Zahořany

Kácení stromů, rizikové kácení stromů, zahrady Beroun

Rizikové kácení stromů, ořezy větví stromů, výkup a prodej palivové dřevo, výkup stromů, výkup lesů. Práce pomoci vysokozdvižné plošiny, výškové práce pomoci lana, odstranění pařezů, frézování pařezů, zahradnické práce, realizace zahrad. Pro více informací navštivte naše stránky www.rizikove-kacenistromu.net

Beroun

AQUA Plus luxusní koupelny

Nabídka koupelen.

Okružní 1467/6, Beroun

Českomoravský beton, a.s.

Českomoravský beton, a.s., je členem nadnárodní skupiny HeidelbergCement v České republice, kde působí na trhu stavebních hmot vedle společností Če...

Beroun-Město 660, Beroun

Jan Neubauer - stavební práce

Provádí stavební práce, úpravy interiérů, exteriérů, pokládku podlahových krytin, obklady, dlažby, rekonstrukce včetně dodávek vybavení. Nabízí zámečnické práce, výroba vrat, bran, zábradlí. Montáž, prodej, servis solárních zařízení a rekuperace.

Smetanova 205/7, Beroun-Závodí

Josef Horký

Výroba euro oken, dřevěných oken, dveří a lodžií Firma se zabývá zakázkovou výrobou dřevěných oken, vstupních dveří a zimních zahrad včetně příslušenství, jako jsou venkovní rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu, vnitřní i vnější parapety.

Strmá 494, Žebrák

JOHNNY SERVIS

Vyrábíme mobilní toalety.

nám. 9. května 1, Tetín

SEPAAZA - Údržba zahrad a Veřejné zeleně

Tato firma se zabývá údržbou zahrad(založení zahrad,návrhy a vše co se týká zahrady) dále údržbou trávníků(sekání,zakládání,postřiky,pletí záhonů atd...)Rizikové kácení stromů.

Karla Málce 35, Nižbor

Bazény, s.r.o.

Výrobce bazénů.

Cintlovka 535, Hořovice

TUCARPA, s.r.o.

Zabýváme se výrobou, prodejem a montáží plastových a hliníkových oken, vnitřních i vchodových dveří včetně všech služeb a doplňků - žaluzie, parapety, rolety, sítě proti hmyzu. Zajišťujeme kompletní servis od zaměření, po montáž a začištění.

Plzeňská 33/32, Beroun-Město

Ing. JINDŘICH GRÜNWALD - Plynová zařízení

Zabýváme se projekcí, dodávkami, montáží a revizemi plynových zařízení a topných systémů. Kotle na tuhá paliva, plynové a kondenzační kotle, elektrokotle, ohřev teplé vody, solární ohřev. Autorizace pro techniku prostředí staveb.

Husova 178, Zdice

SPI TRADE, s.r.o.

Velko a maloobchod střešními krytinami dodává a montuje výrobky ROVA, GOODLOCK, RUUKKI, LINDAB. Střešní doplňky a fólie EUROVENT. Okapy VIOS. Střešní okna a půdní schody FAKRO, spojovací materiál EJOT. PUR panely a TR plechy. Lešení pronájem, prodej.

U Židovského hřbitova 235, Beroun-Město

Massive

Název Massive je všeobecně spojován s inovací, toto spojení se často pokládá za samozřejmé, ale MASSIVE není jen technologie, Massive se také spoju...

Králův Dvůr-Počaply 322, Králův Dvůr

ALFA - OKNA

Naše firma ALFA-LIGHTING,s.r.o. se již několik let zabývá prodejem plastových oken a dveří.vyrobené z německých profilů REHAU, které patří na Ev...

Na Břasích 491, Hýskov

Winko, spol. s r.o.

Výroba a prodej plastových oken.

Nižbor-Stradonice ev.č. 99, Nižbor

KOBERCE TREND

Prodáváme koberce kusové, koberce v metráži bytové i kancelářské, objektové koberce, podlahové krytiny PVC, běhouny, rohože.

Drašarova 155/15, Beroun-Město

AUTRONIC, s.r.o.

Firma se zabývá výrobou, importem, velko i maloobchodním prodejem ratanového a dřevěného nábytku a bytovými doplňky. Nabízíme židle, stoly, křesla, houpací křesla, TV stolky, stylový nábytek, umělé květiny, hodiny, nábytek pro hotely a restaurace.

Chrustenice 158, Chrustenice

Veduta, s.r.o.

Český dodavatel netypových dřevostaveb. Trámová konstrukce, sendvičové stěny, bydlení vhodné pro alergiky, prostor je podřízen potřebám klienta. Dodávky na klíč i pro dokončení investorem.

nám.Kapitána Kučery 55, Cerhovice

Martin Kraus - MAKRA

Vyrábíme kuchyně MAKRA, dveře MAKRA a vrata MAKRA. Montujeme a instalujeme kuchyňské linky na zakázku.

Vysoký Újezd 131, Vysoký Újezd

BLACK Wind, s.r.o.

Jsme dodavatelem kvalitních plastových a dřevěných oken, dveří a doplňků. Chceme, aby nabízené výrobky a služby splnili Vaše očekávání, proto ke každému zákazníkovi přistupujeme s individuálním řešením.

Lidická 148/4, Beroun

VEDUTA PODLAHY

Nabízíme laminátové a dřevěné plovoucí podlahy, parkety, vrstvené vlysy, dubová prkna, exotické dřeviny, dřevěná schodiště včetně montáže. Zajišťujeme kompletní dodávky: prodej i pokládka. Zaměření a cenová nabídka zdarma. Půjčovna brusek.

nám.Kapitána Kučery 55, Cerhovice

ZL Interiér

Dodáváme a montujeme interiérové dveře, vchodové dveře a zárubně (CAG, SAPELI), vestavěné skříně, laminátové plovoucí podlahy. Dále nabízíme kliky a dveřní kování, zámky, těsnění oken a dveří. Poskytujeme kompletní servis od zaměření po realizaci.

Valdecká 87, Hořovice

Jesy, spol. s r.o.

ČESKÝ VÝROBCE DODÁVKY NA KLÍČ * Regulátory pro vzduchotechniku * Regulátory pro průmyslové vytápění * Tepelná čerpadla pro rodinné domy * Instalace našich výrobků * Regulace plynových kotelen

Na Cvičírně 188, Liteň

ALUPRA, spol. s r.o.

Vyrábíme, montujeme a provádíme servis: garážová vrata rolovací, sekční, výklopná, předokenní rolety, rolovací mříže, průmyslová a rychloběžná vrata. Vyrábíme a montujeme: vjezdové brány a jejich pohony.

Pražská 323, Loděnice

SMS Stavebniny Hýskov

Provádíme hrubé stavby, rekonstrukce, kompletní dodávky občanských i bytových staveb pro drobné investory, firmy i státní správu. Prodej stavebního materiálu a nářadí. Dále nabízíme přímé dodávky za traťové ceny na místo určení.

Na Břasích 132, Hýskov

NoVi Metal, s.r.o.

Prodáváme vše pro vaše ploty, oplocení, pletivo, sloupky, brány, branky. Nabízíme chovatelská, lesnická, zahradní, ovčí a oborová pletiva. Výroba podhrabových (betonových) desek, hřebíky. Provádíme montáže a stavby plotů.

Na Máchovně 1270, Beroun-Město

TPS - GROUP

Velko i maloobchod stavebnin. Nabízíme sádrokarton Rigips, maltové směsi Knauf, zateplení fasád Weber Terranova, střešní krytiny Bramac, KM Beta, střešní okna Velux, tepelné izolace Ursa. Dovoz materiálu včetně složení, auto 6t s hydraulickou rukou.

Plzeňská 25, Žebrák

 

Strana:   1 2 3 4

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?